Ніна Фіалко

Фіалко Ніна – популярна українська письменниця. 

Ніна Фіалко як і її книги доволі популярні серед українських читачів. 

Перші романи авторці приходилося видавати самотужки, адже через її вік багато видавців відмовлялися з нею співпрацювати. Цікавим є і процес написання романів авторкою у різний період її життя. Спершу вона могла писати, через клопоти з дачею та внуками, тільки навесні та восени. А коли внуки виросли, а дачі позбулася змогла повністю присвятити себе письменницькому ремеслу. 

Ніна Фіалко у своїй творчості звертається до багатьох різноманітних тем та жанрів: від соціально-побутової проблематики до романтичних історій. Кожен її роман наповнений життєвими реаліями та потугами. Найпопулярніші книжки письменниці: «Дві обручки», «Життя ріка», «Холодний вітер перемін». 

Світлана Талан

Світлана Талан — одна із найвідоміших сучасних українських авторок, пише у жанрі «реальної історії».

Сьогодні книги Світлани Талан купити можна в усіх куточках України. Авторка співпрацює з різними видавництвами, але більшість її книг побачили світ у «Клубі сімейного дозвілля». Відгуки Світлана Талан отримує зі всієї країни, адже її роботи дуже чуттєві сильні та реалістичні.

У 2011 році авторка отримала престижну літературну нагороду «Коронація слова» за роман «Щастя тим, хто йде далі».

Світлана Талан входить в трійку найпопулярніших авторок за версією журналу «Фокус» та має звання «Золотого письменника України». У 2013 році її твір «Без минулого» вийшов у Канаді, а рік потому роман «Розколоте небо» отримав нагороду «Вибір видавця» у конкурсі «Коронація слова».

Василь Шкляр

Василь Миколайович Шкляр — український письменник, політичний діяч. Один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників. Деякі літературні оглядачі називають його «батьком українського бестселера». Роботи Шкляра перекладено англійською, болгарською, вірменською, шведською, словацькою.

Рішенням Комітету з Національної премії України ім. Т.Шевченка Шкляр був визнаний лауреатом Шевченківської премії 2011 року, але письменник відмовився її отримати.

Галина Вдовиченко

Галина Вдовиченко — відома українська письменниця та журналістка. 

У 2008 році дебютувала на українській літературній арені з романом «Пів яблука», що побачив світ у видавництві «Нора-Друк». Книга стала популярною на Львівському форумі видавців-2008. Авторка відзначена у багатьох літературних преміях, зокрема отримала спеціальну відзнаку «Вибір видавців» у відомому конкурсі «Коронація слова». Роман «Бора» увійшов у п’ятірку найкращих за версією «Книга року BBC» у 2011 році.

Дара Корній

Дара Корній (Мирослава Іванівна Замойська) — сучасна українська письменниця жанру фентезі, журналістка. Лауреатка всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв Коронація слова (Третя премія 2010, Вибір видавців 2011, 2012). Золота письменниця України (2016). Її твори вийшли загальним накладом 200 тисяч примірників. 

Оксана Забужко

Ім’я Оксани Стефанівни Забужко широковідоме в інтелектуальних колах і не тільки. Українська письменниця, поетка, публіцистка, філософиня та активна громадська діячка. 

Оксана Забужко та її книги відомі не тільки в Україні, а й поза її межами. Переклади її творів виходили у багатьох країнах: Болгарії, США, Франції, Ірані, Швеції та інших. Загалом її книжки перекладалися понад 20 мовами. Також Оксана Забужко є авторкою «Польових досліджень з українського сексу» – найбільш перекладеного сучасного українського твору Чимало творів письменниці стали мотивами до театральних вистав, лягли в основу сценарії до фільмів, а поезія – поставлена на музику.

Тетяна Пахомова

Тетяна Пахомова — письменниця та вчителка географії у спецшколі №3 у місті Радехів Львівської області.

Вже не один десяток років вона працює на освітянській ниві, вкладаючи в учнів знання не тільки з географії, а ще й з економіки і образотворчого мистецтва. У 2016 році Тетяна Романівна стала переможцем і отримала першу премію у номінації «Романи» міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Це перший роман авторки. 

Сергій Жадан

Сергій Жадан – український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Письменник – одна з найчільніших постатей сучасного літературного процесу. Сергій Жадан належить до когорти українських авторів, яких найчастіше перекладають за кордоном – його твори можна почитати тридцятьма мовами. Письменник є автором романів «Ворошилоград», «Депеш Мод», «Інтернат», збірок оповідань «Біг Мак», «Месопотамія», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія» та інших. Літературні твори Сергія Жадана відзначені багатьма національними та міжнародними нагородами. 

Володимир Лис

Відомий український журналіст, прозаїк і драматург. У літературі дебютував як драматург, п’ять його п’єс було поставлено в різних театрах України, на українському радіо. У 2007 році став переможцем Першого Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс (за п’єсу «Полювання на брата»). Як прозаїк заявив про себе у 1985 році. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Письменник відомий також як народний синоптик. Його довгострокові прогнози на цілий рік неодноразово збувалися.

Володимира Лиса називають справжнім феноменом сучасності. Журналіст, драматург, прозаїк, майстер витонченого слова і глибоко народний письменник, з кожним новим романом Володимир Лис розкриває нові грані свого таланту. Перелік його нагород вражає: «Людина року», кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, автор «Найкращого роману десятиріччя» (за роман «Століття Якова»), володар численних премій конкурсу «Коронація слова», «почесний громадянин Волині».

Наталія Гурницька

Наталія Гурницька – українська письменниця родом зі Львова. Її власна доля писана іронією, випадковостями і самою смертю. «Мелодія кави у тональності кардамону» - це плід її десятирічної праці, роман, що є зразком сучасної якісної жіночої прози, емоційної, глибокої та інтелектуальної. 

Андрій Кокотюха

Український письменник та журналіст. Перший художній твір написав у 7 років. Хоча, власне, художні якості цього твору досі ніхто не оцінював. До 12 років читав і писав лише казки.

Мріяв стати бібліотекарем. Працював збиральником меблів, різноробочим та муляром на будівництві. Закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім Т. Шевченка.

Перше оповідання опубліковав у 1987 році. У 1991 році написав кримінальну повість «Шлюбні ігрища жаб», яка отримала у 1995 році нагороду видавництва «Смолоскип». У 1996 році повість вийшла окремою книжкою і стала називатися «романом». Цей роман отримав позитивну оцінку від батьків та друзів автора і широкий негативний розголос у пресі. Завдяки цьому Кокотюха став одним з відомих сучасних письменників.

Любко Дереш

Свою першу книгу Любко Дереш видав у 17 років. На сьогодні він один з найвідоміших українських письменників нового покоління. Його твори перекладалися кількома мовами, а саме можна знайти німецьке, польське, італійське та сербське видання. Головними героями творів Дереша стають підлітки та їхні цікаві, непередбачувані, часом незвичні історії життя. Він намагається завжди правдиво передати сучасність, тому пише живою розмовною мовою, від чого у творах з’являється сучасний сленг та лайливі слова.

Люко Дашвар

Люко Дашвар (Ірина Чернова) — відома українська письменниця, журналістка та сценаристка. Творчість Люко Дашвар неодноразово нагороджена вітчизняними літературними преміями, зокрема її перший роман «Село не люди» став лауреатом премії «Коронації слова 2007».  Рік потому її книга «Молоко з кров’ю» перемогла в номінації «Книга року Бі-Бі-Сі».

Ірен Роздобудько

Письменниця, поетеса та сценарист Ірен Роздобудько сміливо експериментує зі стилями, жанрами, темами, сюжетами й героями. Її творчість в основному складають романи та оповідання. У 2000 році вийшла її перша книжка «Пастка для жар-птиці». На сьогоднішній день її творчий доробок нараховує вісімнадцять книжок і п’ять фільмів, сценаристом котрих вона виступає.

Юрій Андрухович

Юрій Андрухович є одним із найвідоміших в країні поетів й прозаїків, а також есеїстом та перекладачем із англійської, німецької, польської та російської мов. 

Андрухович є одним із найяскравіших авторів Станіславського феномену – спільноти письменників і митців, що розвинулася на зламі вісімдесятих-дев’яностих років в Івано-Франківську й стала справжнім творчим вибухом того часу. 

Основний творчий доробок Юрія Андруховича складається з прози й поезії. Найвідомішими романами автора є «Рекреації», «Московіада», «Перверзія», «Дванадцять обручів», «Таємниця…». Твори Андруховича перекладені багатьма європейськими мовами й відзначені престижними закордонними нагородами, з-поміж яких – премія «За європейське взаєморозуміння», німецька медаль Ґете.

Марія Матіос

Марія Матіос – українська письменниця, авторка збірок поезії, прозаїк, публіцист. 

Нові твори Марії Матіос з надзвичайною швидкістю захоплюють у свій полон читачів. Серед них довгоочікуваний роман «Букова земля», який був виданий у 2019 році. Марія Матіос отримала некоронований титул «найбільш плідної письменниці України». Матіос володарка премії імені Тараса Шевченка за роман «Солодка Даруся» (2005), також роман визнаний однією з книг, яка найбільше вплинула на українців. 

Юрій Винничук

Письменник Юрій Винничук представляє старше покоління українських літераторів. Для його творчості характерно поєднання елементів фантастики, чорного гумору, еротики та постмодерністської пародії. Винничук виступає активним критиком нинішньої влади та має власну чітко виражену соціальну позицію. Його твори перекладалися в багатьох країнах світу, а сам він є автором перекладів з кельтських, англійського та слов’янських мов.

Погода в Україні

 

 Наша адреса:

30000

Хмельницька область

місто Славута

вул. Ярослава Мудрого №64

Міська бібліотека для дорослих

 Режим роботи:

Бібліотека обслуговує

щоденно з 9 до 18 годин

перерва на обід:

З 13 до 14 годин

 

Вихідний день – субота


Ми в соціальних мережах: