Видання 2022 року
Інформаційна пам’ятка - «Герман Гессе німецький письменник, філософ, лауреат Нобелівської премії в галузі літератури 1946 року», видана до 145 - річчя від дня народження німецько-швейцарського письменника Германа Гессе (1877-1962).
Інформаційне повідомлення - «Юрій Винничук – галицький містифікатор», познайомить читачів із нашим сучасником, українським письменником, відомим журналістом та редактором, автором романів "Груші в тісті", "Танго смерті", "Аптекар" та ін. - Юрієм Павловичем Винничуком (1952). Присвячене видання 70 - річчю від дня народження письменника.
3 грудня 2022 року, Україна відзначає 300 років від дня народження Григорія Сковороди — видатного українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, музиканта, який мав значний вплив на сучасників і подальші покоління своїми піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називали «Сократом».
Григорій Сковорода був культурним проривом свого часу: свіжим голосом, із сучасними поглядами і широким світоглядом, одним із національних героїв України, про якого мають знати українці.
В бібліографічній закладці "Великий мислитель українського народу" ви знайдете коротку інформацію про Г. Сковороду, а також список творів філософа, які є у фонді Славутської міської бібліотеки для дорослих.
Про українського поета, журналіста, перекладача, літературного критика Василя Бобинського (1898—1938), який був членом літературної організації "Західна Україна" та ВУСПП. Одного з представників розстріляного відродження. Жертви сталінського терору, читайте в біографічній довідці - "Перерваний політ" Василя Бобинського.
Інформаційна закладка - «Співець народної долі» виготовлена до 208 – річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814 – 1861), українського поета, художника, мислителя.
Про українського національного героя Устима Кармалюка читайте в інформаційній закладці «Подільський витязь – Устим Кармалюк». Бібліографічний матеріал підготовлений до 235 - річчя від дня народження українського національного героя, керівника повстанського руху на Поділлі у 1813 – 1835 роках проти національного та соціального гніту, Устима Якимовича Кармалюка (1787 – 1835).
«Слово і час Леоніда Глібова» - це біографічна довідка до 195 - річчя від дня народження українського поета, байкаря, журналіста, видавця—Леоніда Івановича Глібова (1827 – 1893).
Біографічна пам'ятка - “Революціонер української літератури” присвячена 140—річчю від дня народження українського письменника Архипа Юхимовича Тесленка (1882-1911).